APIE BLUSTURGĮ – TAISYKLĖS – REGISTRACIJA

Pirmasis Blusturgis Vilniuje įvyko 2008-aisiais. Šie mainai akimirksniu išpopuliarėjo ir  tapo gyvybingu sekmadienio popietės renginiu. Juk visi namuose turime nebereikalingų daiktų, kodel jų neišdėliojus ant prekystalio? Blusų turgus – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur daiktai keliauja iš vienų rankų į kitas.

BLUSTURGIO TAISYKLĖS

 

VIETA: Vilniaus Mokytojų namų kiemelis (Vasaros terasa). Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

LAIKAS: Blusturgis vyksta sekmadieniais 11.00-15.00 val.

 

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys. Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais. Kūrėjai taip pat gali prekiauti savo kurtais rankdarbiais, su nuolaida išparduoti senų kolekcijų daiktus ar bandomuosius, ekspozicinius modelius. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus. Taip pat negalima prekiauti maistu ar maisto produktais.

Norint prekiauti Blusturgyje būtina iš anksto užsiregistruoti.

REGISTRACIJA

Norint užsiregistruoti, reikia užpildyti dalyvio anketą. Jei neturite galimybės naudotis internetu, galima užsiregistruoti paskambinus ar  turgaus metu. Registruodamiesi pateikite tokią informaciją:

▪   jūsų el. pašto adresas;

▪    jūsų vardas ir pavardė;

▪    data, kada nori prekiauti;

▪    reikalingas inventorius (stalų ir kabyklų skaičius)

▪    jūsų prekės (keliais žodžiais aprašyti prekes)

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi Blusturgio inventoriumi: stalais (1 vnt. 10€), kabyklomis (1 vnt. 10€), kėdėmis (nemokamai), skėčiais (nemokamai). Pakabomis drabužiams kiekvienas pasirūpina pagal asmeninius poreikius.

Viena prekybos vieta yra ~ 1 metras.

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, iš anksto informuokite organizatorius.

Jūsų prekybos vieta – jūsų asmeninė parduotuvė. Įsikurkite tvarkingai, nedėkite prekių ant žemės, pasipuoškite prekybos vietą. Turėkite maišelių pirkiniams supakuoti, smulkių grynųjų pinigų grąžai.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

Blusturgis vyksta 11.00-15.00val. Prekeivių registracija vyksta 10.30-11.00 val.  Atvykę per anksti turės luktelėti prie įėjimo, o pavėlavę – praras rezervuotą vietą (rezervacija galioja iki 11.00val.). Todėl svarbu atvykti laiku, o jei negalite dalyvauti ar vėluosite – praneškite elektroniniu paštu (iki šeštadienio) ar paskambinkite ir įspėkite.

Nuo 10.30 val. po vieną leidžiami užsiregistravę prekeiviai, kiekvienas atėjęs gali pasirinkti jam patinkančią laisvą vietą. Užimti prekybos vietą galima tik užsiregistravus ir sumokėjus pas organizatorius  prie įėjimo į Blusturgį.

Jei yra laisvų vietų, nuo 11.00 val. gali įsikurti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatorių.

Atvykti galima viešuoju transportu (artimiausios stotelės: Reformatų st., Centro poliklinika), automobiliu (Blusturgis vyksta Mėlynojoje parkavimo zonoje, tad rekomenduojame išsikrauti daiktus prie įėjimo ir automobilį nemokamai palikti Raudonojoje zonoje kirtus Pylimo g. )

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Dėl COVID-19 prekeiviai turi laikytis saugaus  atstumo, pagal poreikį dezinfekuoti savo prekes, plauti rankas bei laikytis kitų rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

KONTAKTAI

Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius LT-01119

Internetinis dienoraštis: www.blusturgis.lt

Registracijos anketos nuoroda: čia

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571

Vienas komentaras “APIE BLUSTURGĮ – TAISYKLĖS – REGISTRACIJA

 1. turgus sako:

  kadangi šis blogas ant nemokamo šablono, tai rss negalim įkelt. bet ką nors sugalvosim! naujienlaikraštį gal kokį…

  o šiaip prieš kiekvieną turgų rašysim ko jame bus galima ieškoti, o po – ataskaitą, kas ir kaip buvo.

 2. nep sako:

  Gaila, oi kaip gaila, butent sekmadieni mes bunam isvaziave 😦 iki pat rudens, visa vasara :(. Gal turgus kartais veiks ir rudeni ir ziema, pagalvokit. Arba veiktu koki siokiadieni…Daug zmoniu butent savaitgaliais isvaziuoja is miesto

 3. sAule sako:

  O norint pardavineti nedaug ir mazai vietos uzimancius daiktus prekystali reikia uzsisakineti? Jei taip kiek jis kainuoja? 😉

 4. turgus sako:

  jeigu prekystalio nereikia, tai nera prasmes ji imt. galima tiesiog issidelioti daiktus kaip jau patys sugalvosite arba jungtis prie kitu 😉 šiaip ar taip norint prekiauti, reikia užsiregistruoti. už stalus bus imamas simbolinis mokestis.

  visi klausimai ir registracija (prasidės po savaitės) – blusuturgui@gmail.com

 5. Mini sako:

  Sveiki, buvau ten ir sutikau M.Petruškevičių! paskutinis gejus:) debilas su merga kuri vos paeina ant kilometriniu batu:D

 6. blusu gerbejas sako:

  na taip, turguj buvo nemazai zinomu zmoniu, bet jau petruskos nesitikejau pamatyti. ka jis ten dare? gaila , kad buvau uzsiemes prekyba ir negalejau jo paties to paklausti

 7. Lukas sako:

  blusų turgus cool, bet vintage wave’as gerokai vimdo jau, mano snaigės šaldytuvas jau irgi vintage, tuoj ir sena mikrobangė bus vintage

 8. turgus sako:

  kadangi turgus prasides 12, galima ateiti nuo 11val. manau, 11:30 butu pats tas (priklauso nuo to, kiek jums reikes laiko pasiruosti). Beje, anksciau ateje gales issirinkti labiausiai patinkancia vieta 🙂

 9. turgus sako:

  viska ka galejom jau is sio puslapio isspaudem. o norint tobulint bloga, instaliuoti nauja plugina, reik moket. o bent jau kolkas to sau leisti negalime 😦

 10. Rita sako:

  Sveiki, “blusiukai“ , 🙂

  O kaip dabar ? Po visų švenčių vyksta blusų turgus ar ne ? Jei ne, tai kada vėl prasidės ?
  Ačiū už atsakymą 🙂

 11. lovemoon.lt sako:

  norejau paklausti, ar kiekviena sekmadieni vyksta turgus? ar tik kai kuriais sekmadieniais? sorry, jei buvo apie tai – vadinasi nepastebejau..
  aciu 😉

 12. Atgalinė nuoroda: Deimantai tarp blusų
 13. Ramunė sako:

  Kodėl man neatrašo jau antrą d.,kai aš parašiau blusturigiui,jog noriu rezervuoti vietą prekiavimui? Nes man asmeniškai tai svarbu,noriu sužinoti ar rezervuos ar ne,kad galėčiau susiplanuoti ta d…… 🙂

 14. Atgalinė nuoroda: Blusturgis | Gedimino9
 15. Šarūnas sako:

  Mestelsiu akmenį į jūsų daržą.. Taisyklės sako : “Galima prekiauti ir savo kūrybos daiktais, tačiau svarbu, kad jų dalis nesudarytų daugumos visų jūsų turimų prekių (t.y. negalima prekiauti vien rankdarbiais)“. Dabar klausimas -kiek žmonių prekiauja savos gamybos auskarais, pakabukais, papuošalais, kurių dalis nesudaro daugumos.. atsakymas akivaizdus, gal du ar trys, likusi pusė VISŲ prekiautojų pardavinėja papuošaliukus ir nieko daugiau..
  Toliau: “ Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus“. Tuomet ką ten veikia plokštelių prekiautojai.. Pelną jie tikrai gauna:)

 16. Wow sako:

  Niu va, jau 15Lt už vietą. Blusturgiai yra nemokami, ir niekas inventoriaus neduoda, tad turiu pasiūlymą – pakeisti turgelio pavadinimą. Kitaip vyksta nedidukas žmonių klaidinimas 🙂

 17. Patricija sako:

  Sveiki, bandžiau rašyti jums emailą, bet rašo, kad neegzistuoja toks el.paštas, tai rašau į komentarus:
  Noriu užsiregistruoti į ateinantį blusturgį (vasario 23d.).
  Esu Patricija Andrijaitytė, noriu prekiauti vasario 23 dieną. Prekiaučiau senais džinsais, kurie susikaupė pas mane ir mano mamą, taip pat keliais paltukais.
  Manau, reikėtų vieno stalo.
  Ar yra dar vietos ? 🙂

  Laukiu atsakymo,
  Patricija 🙂

 18. Love sako:

  Na, atsimenu senus gerus laikus, kai vieta kainuodavo 10 Lt (arba 2.90€). Labai nesmagu, kad blusturgio ideja ir is pardaveju pasipelnyti, nes siaip blusturgiai buna nemokami, visu antra norint, visa inventoriu galetu zmones savo susinesti – taciau vis tiek, vietos kaina ta pati… Del to jau senokai nebevarau ten apsizvalgyti.

 19. Ieva sako:

  Sveiki. Norėčiau paklausti ar būtina registruotis iš anksto? Ar galima vietoje atvykti su savo inventoriumi ~1metras. Cai tik klausiu nes pirmą kartą vyksiu noriu sužinoti. Noriu vykti Jonavoje

 20. evelina sako:

  Laba diena, norejau pasiteirauti ar turit siam sekmadieniui laisvu vietu? Man reiktu 1 kabyklos mazos arba bent laisvos vietos, kabykla gauciau. Prekiauciau rubais ir batais.Aciu.

 21. Agata sako:

  Sveiki, Ar turgus skirtas tik rubams? Pvz. keiciu savo namu dizaina ir daug turiu antikvariniu daiktu (vazu, paveikslu, peleniniu, zvakidziu it.) isparduociau tikrai vos ne uz dyka 😀

 22. Svitlana sako:

  Sveiki,norėčiau dalyvauti blusturguje sekmadieniais balandžio men.Ar galėtumete užregistruoti?Dėkoju,lauksiu Jūsu laiška

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s