APIE BLUSTURGĮ – TAISYKLĖS – REGISTRACIJA

Pirmasis Blusturgis Vilniuje įvyko 2008-aisiais. Šie mainai akimirksniu išpopuliarėjo ir  tapo gyvybingu sekmadienio popietės renginiu. Juk visi namuose turime nebereikalingų daiktų, kodel jų neišdėliojus ant prekystalio? Blusų turgus – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur daiktai keliauja iš vienų rankų į kitas.

Naują 2017 sezoną pradedame naujoje vietoje – klube “Legendos“.

BLUSTURGIO TAISYKLĖS

 

VIETA: Vilniaus Mokytojų namai (Vasaros Terasa)

LAIKAS: Blusturgis vyksta kiekvieną sekmadienį 12.00-16.00 val.

 

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys. Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais. Galima prekiauti ir savo kūrybos daiktais, tačiau svarbu, kad jų dalis nesudarytų daugumos visų jūsų turimų prekių (t.y. negalima prekiauti vien rankdarbiais). Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus. Taip pat negalima prekiauti maistu ar maisto produktais.

Norint prekiauti Blusturgyje būtina iš anksto užsiregistruoti.

REGISTRACIJA

Norint užsiregistruoti, reikia siųsti elektroninį laišką adresu sekmadienis@blusturgis.lt. Jei neturite galimybės naudotis internetu, galima užsiregistruoti paskambinus ar  turgaus metu. Registruodamiesi pateikite tokią informaciją:

▪    Kas nori prekiauti (vardas ir pavardė)

▪    Kada nori prekiauti (data)

▪    Kuo nori prekiauti (keliais žodžiais aprašyti prekes)

▪    Kiek vietos ir kokio inventoriaus reikės (pvz.: man reikės 1 stalo, 2 kabyklų arba reikės tik vietos, atsinešiu savo molbertą ir stalą);

Pateikę šiuos duomenis gausite atsakymą, jei jie neprieštaraus taisyklėms ir bus likę laisvų vietų – registracijos patvirtinimą. 

Registruotis galima visam einamajam mėnesiui.

INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi Blusturgio inventoriumi: stalais, kėdėmis, kabyklomis, skėčiais.

Vienas stalas – 5€; vienvietė kabykla drabužiams – 5€; dvivietė kabykla drabužiams – 10€; viena vieta (vieta rezervuojama tada, kai atvykstate su savo inventoriumi ir jums reikia tik vietos jam pastatyti) – 5€.

Viena vieta yra ~ 1 metras.

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, būtina registruotis, nurodant, kad kiek jums reikės vietos.

Kėdes duodame visiems, tačiau pakabas drabužiams sukabinti kiekvienas atsiveža savo.

 

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

Blusturgis vyksta 12.00-16.00val. Prekeivių registracija vyksta 11.00-11.30 val.  Atvykę per anksti turės luktelėti prie įėjimo, o pavėlavę – praras rezervuotą vietą (rezervacija galioja 11.00-11.30 val.). Todėl svarbu atvykti laiku, o jei negalite dalyvauti ar vėluosite – praneškite elektroniniu paštu (iki šeštadienio) ar paskambinkite ir įspėkite.

Nuo 11.00 val. po vieną leidžiami užsiregistravę prekeiviai, kiekvienas gauna konkrečią vietą (stalai numeruojami). Užimti prekybos vietą galima tik užsiregistravus pas organizatorius (registracija vyksta prie įėjimo į Blusturgį).

Jei yra laisvų vietų, nuo 11.30 val. gali įsikurti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatorių.

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

KONTAKTAI

Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

Internetinis dienoraštis: www.blusturgis.lt

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571

Reklama

69 responses to “APIE BLUSTURGĮ – TAISYKLĖS – REGISTRACIJA

 1. O pyrageliu pardavineti, aisku, negalima bus, taip? :<

 2. labas, ar turite sio blogo RSS? bbutu nuostabu, jei penktadieni pries turgaus sekmadieni irasu primintumet apie turgu :)))

 3. saunumelis!!! pagaliau ir vel svesime sekmadieny kurybingai 🙂 super!!!

 4. kadangi šis blogas ant nemokamo šablono, tai rss negalim įkelt. bet ką nors sugalvosim! naujienlaikraštį gal kokį…

  o šiaip prieš kiekvieną turgų rašysim ko jame bus galima ieškoti, o po – ataskaitą, kas ir kaip buvo.

 5. naujienlaiškis būtų pats tas! 🙂

 6. Gaila, oi kaip gaila, butent sekmadieni mes bunam isvaziave 😦 iki pat rudens, visa vasara :(. Gal turgus kartais veiks ir rudeni ir ziema, pagalvokit. Arba veiktu koki siokiadieni…Daug zmoniu butent savaitgaliais isvaziuoja is miesto

 7. na, jei bus gerias oras turgus veiks ir rudeni (bent rugseji). jei viskas bus gerai, planuojame rengti kaledine muge 🙂

 8. O norint pardavineti nedaug ir mazai vietos uzimancius daiktus prekystali reikia uzsisakineti? Jei taip kiek jis kainuoja? 😉

 9. jeigu prekystalio nereikia, tai nera prasmes ji imt. galima tiesiog issidelioti daiktus kaip jau patys sugalvosite arba jungtis prie kitu 😉 šiaip ar taip norint prekiauti, reikia užsiregistruoti. už stalus bus imamas simbolinis mokestis.

  visi klausimai ir registracija (prasidės po savaitės) – blusuturgui@gmail.com

 10. suuuper ! dalyvausiu žinoma :))

 11. labai gerai!! Geguzes 31d. ten ir aka jewellery pamatysit!!! 😉

 12. Sveiki, buvau ten ir sutikau M.Petruškevičių! paskutinis gejus:) debilas su merga kuri vos paeina ant kilometriniu batu:D

 13. na taip, turguj buvo nemazai zinomu zmoniu, bet jau petruskos nesitikejau pamatyti. ka jis ten dare? gaila , kad buvau uzsiemes prekyba ir negalejau jo paties to paklausti

 14. blusų turgus cool, bet vintage wave’as gerokai vimdo jau, mano snaigės šaldytuvas jau irgi vintage, tuoj ir sena mikrobangė bus vintage

 15. Kada zadat atrasyt i laiska del registracijos? laukiam!!

 16. stengiames atsakyt kuo greiciau. perziurejau laiskus, bet su jusu adresu nieko neradau… at tikrai siuntet blusuturgui@gmail.com ?

 17. o nuo keliu ryte galima pirkejams ateiti?:)

 18. kadangi turgus prasides 12, galima ateiti nuo 11val. manau, 11:30 butu pats tas (priklauso nuo to, kiek jums reikes laiko pasiruosti). Beje, anksciau ateje gales issirinkti labiausiai patinkancia vieta 🙂

 19. viska ka galejom jau is sio puslapio isspaudem. o norint tobulint bloga, instaliuoti nauja plugina, reik moket. o bent jau kolkas to sau leisti negalime 😦

 20. wordpress blog’o rss galima rasti gale nuorodos parasius /feed/ , pvz. https://blusuturgus.wordpress.com/feed/

 21. o tas blusu turgus tik Vilniui buna ?

 22. Sveiki, “blusiukai“ , 🙂

  O kaip dabar ? Po visų švenčių vyksta blusų turgus ar ne ? Jei ne, tai kada vėl prasidės ?
  Ačiū už atsakymą 🙂

 23. norejau paklausti, ar kiekviena sekmadieni vyksta turgus? ar tik kai kuriais sekmadieniais? sorry, jei buvo apie tai – vadinasi nepastebejau..
  aciu 😉

 24. blusturgis vyksta kiekviena miela sekmadieni 🙂

  p.s. per sv. velykas svesime – turgaus nebus

 25. norejau paklausti, ar kiekviena sekmadieni vyksta turgus? ar tik kai kuriais sekmadieniais? sorry, jei buvo apie tai – vadinasi nepastebejau..aciu
  +1

 26. Sveiki, man idomu ar galima pardavineti savo iskeptus sausainius?

 27. Atgalinis pranešimas: Deimantai tarp blusų

 28. Atgalinis pranešimas: Ketvirto sezono atidarymas jau spalio 10 dieną | blusų turgus

 29. Laba diena.
  Noriu paklausti, ar turgus bus lapkricio 7 d.?

 30. nesuprantu tai kiek reikia moketi uz stala ir kabikla???????

 31. Kodėl man neatrašo jau antrą d.,kai aš parašiau blusturigiui,jog noriu rezervuoti vietą prekiavimui? Nes man asmeniškai tai svarbu,noriu sužinoti ar rezervuos ar ne,kad galėčiau susiplanuoti ta d…… 🙂

 32. Atgalinis pranešimas: NAUJAS SEZONAS – JAU SPALIO 2 DIENĄ !!! | blusų turgus

 33. Atgalinis pranešimas: 6-ojo Blusturgio sezono atidarymas „Gedimino 9“ | Gedimino9

 34. Atgalinis pranešimas: Blusturgis | Gedimino9

 35. Mestelsiu akmenį į jūsų daržą.. Taisyklės sako : “Galima prekiauti ir savo kūrybos daiktais, tačiau svarbu, kad jų dalis nesudarytų daugumos visų jūsų turimų prekių (t.y. negalima prekiauti vien rankdarbiais)“. Dabar klausimas -kiek žmonių prekiauja savos gamybos auskarais, pakabukais, papuošalais, kurių dalis nesudaro daugumos.. atsakymas akivaizdus, gal du ar trys, likusi pusė VISŲ prekiautojų pardavinėja papuošaliukus ir nieko daugiau..
  Toliau: “ Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus“. Tuomet ką ten veikia plokštelių prekiautojai.. Pelną jie tikrai gauna:)

 36. Sveiki, ar turgus veiks 2012m. rugsejo 23d.?

 37. Sveiki, ar yra dar vietu rytdienai?

 38. Atgalinis pranešimas: NAUJAS BLUSTURGIO SEZONAS – NAUJA VIETA | blusų turgus

 39. Niu va, jau 15Lt už vietą. Blusturgiai yra nemokami, ir niekas inventoriaus neduoda, tad turiu pasiūlymą – pakeisti turgelio pavadinimą. Kitaip vyksta nedidukas žmonių klaidinimas 🙂

 40. Truputi atsilikau nuo naujienu 🙂 Blusturgis vyksta dabar tik exHavanoj, Gedimino 9 nevyksta?:) dekui

 41. Atgalinis pranešimas: Kupiškio „blusų turguje“ ! – Kupiškio Turizmo ir Verslo informacijos centras

 42. Sveiki, ar vyksta blusturgis siuo metu?

 43. Sveiki, bandžiau rašyti jums emailą, bet rašo, kad neegzistuoja toks el.paštas, tai rašau į komentarus:
  Noriu užsiregistruoti į ateinantį blusturgį (vasario 23d.).
  Esu Patricija Andrijaitytė, noriu prekiauti vasario 23 dieną. Prekiaučiau senais džinsais, kurie susikaupė pas mane ir mano mamą, taip pat keliais paltukais.
  Manau, reikėtų vieno stalo.
  Ar yra dar vietos ? 🙂

  Laukiu atsakymo,
  Patricija 🙂

 44. tai klaip su jumis susisiekti.

 45. Norėdami užsiregistruoti į Blusturgį ir visais kitais klausimais, rašykite sekmadienis@blusturgis.lt

 46. O galima atsivežti savo kabyklą?

 47. Atgalinis pranešimas: VISO GERO ŠERMUKŠNIŲ GATVE, LABA DIENA VASAROS TERASA | blusų turgus

 48. Sveiki, kaip vyks blusturgis ateinanti sekmadieni 2015-05-31? Pranasauja lietu, o mes jau uzsiregisrave…

 49. Na, atsimenu senus gerus laikus, kai vieta kainuodavo 10 Lt (arba 2.90€). Labai nesmagu, kad blusturgio ideja ir is pardaveju pasipelnyti, nes siaip blusturgiai buna nemokami, visu antra norint, visa inventoriu galetu zmones savo susinesti – taciau vis tiek, vietos kaina ta pati… Del to jau senokai nebevarau ten apsizvalgyti.

 50. Sveiki. Norėčiau paklausti ar būtina registruotis iš anksto? Ar galima vietoje atvykti su savo inventoriumi ~1metras. Cai tik klausiu nes pirmą kartą vyksiu noriu sužinoti. Noriu vykti Jonavoje

 51. Laba diena, norejau pasiteirauti ar turit siam sekmadieniui laisvu vietu? Man reiktu 1 kabyklos mazos arba bent laisvos vietos, kabykla gauciau. Prekiauciau rubais ir batais.Aciu.

 52. Sveiki, atvyksime prekiauti savo rubeliais 11.06 su Diana Kisel.
  Reikes 2 pakabu. Aciu!

 53. Nuostabus turgus❤🙂👡👗👖👜👜👜Ir apsipirkti ir pabendrauti🤗

 54. Sveiki, negaliu jums laisko parasyti. Ar galime cia uzsiregistruoti ?

 55. Sveiki, Ar turgus skirtas tik rubams? Pvz. keiciu savo namu dizaina ir daug turiu antikvariniu daiktu (vazu, paveikslu, peleniniu, zvakidziu it.) isparduociau tikrai vos ne uz dyka 😀

 56. Sveiki,norėčiau dalyvauti blusturguje sekmadieniais balandžio men.Ar galėtumete užregistruoti?Dėkoju,lauksiu Jūsu laiška

 57. Sveiki, o vaikiškais drabužiais galima priekiauti?

 58. Atgalinis pranešimas: The Ultimate Flea Market Experience

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s