RUDENĮ PRADEDA VYRIŠKASIS BLUSTURGIS

Turguje paprastai galima sutikti ženkliai daugiau moterų nei vyrų (neskaitant kiniečių prekiaujančių laikrodžiais Gariūnuose ir jautienos  nugarinę kapojančiųjų Kalvarijų turguje).   Blusturgyje taip pat. Vyrai čia vis dar nedrąsiai apžiūrinėja senovinius laikrodžius ir neskuba matuotis marškinių. Juos už rankos veda draugės. Jie į kiemelį ateina pažiūrėti futbolo ar krepšinio varžybų. Bet ne tik.  Vyrai mums padeda pririšti turgaus iškabą, sukonstruoti kabyklas ir dovanoja gėles.  Jie pasirūpina muzika. Vyrai į Blusturgį  atsineša parduoti plokštelių kolekcijas, padangas, akumuliatorius ir mamų bižuteriją.

Vyrus mes mylime. Norime sekmadieniais jų matyti dar daugiau, todėl šį turgų skelbame vyrų. Visi vyrai registruojasi blusuturgui@gmail.com, o mes rūpinamės visuo kitu.

P.S.: Dar viena naujiena. LIKO TIK TRYS BLUSTURGIAI KIEMELYJE ( rugsėjo 5, 12 ir 19 d.). Po to vėl kraustysimės į vidų. Tačiau prekeivių pageidavimu, visą rugsėjį Blusturgiu galėsite mėgautis ilgiau. Nuo 12val. iki 17 val.

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s