“KALĖDINIO BLUSTURGIO“ TAISYKLĖS

VIETA Prekybos centro „Gedimino 9“ terasoje esanti palapinė. Adresas: Gedimino pr. 9, Vilnius 

LAIKAS : „Kalėdinis Blusturgis“ vyksta sekmadieniais 12-16val. ( tikslios datos: 11.22; 11.29; 12.06; 12.13; 12.20; 12.27 dienomis, 2009 metai).

PREKIAVIMAS„Kalėdiniame Blusturgyje“ gali prekiauti visi norintys, išskyrus pelno siekiančius fizinius ir juridinius asmenis, gaminančius ar perpardavinėjančius ne vienetinius daiktus (prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais). Norint prekiauti „Kalėdiniame Blusturgyje“ būtina iš anksto užsiregistruoti. 

REGISTRACIJA

Norint užsiregistruoti siųskite elektroninį laišką adresu blusuturgui@gmail.com. Jei tikrai neturite galimybės naudotis internetu, skambinkite (Doloresa 861068571, Ignė 864739742). Registruodamiesi pateikite tokią informaciją:

 • Kas nori prekiauti (vardas ir pavardė)
 • Kada nori prekiauti (data)
 • Kuo nori prekiauti (keliais žodžiais aprašyti prekes)
 • Kiek vietos reikės

Stalai yra dideli ( stalo išmatavimai yra 2.2m x 0.75m ), todėl vienu stalas skirtas keliems prekeiviams. Nurodant reikalingą vietos kiekį, pasirinkite, kiek vietos jums reikės:

 • Trečdalio stalo ( 6 Lt)
 • Pusės stalo (9 Lt)
 • Viso stalo (18 Lt)

Jei jums nereikės stalo (pvz., prekes įsidėliosite ant kabyklos ar molberto), parašykite, kiek vietos palapinėje jums reikės. Su savo stalais palapinėje prekiauti negalima ( jei kitaip negalite, parašykite kodėl).

Beje, prekybininkai gali naudotis Blusturgio palapine, stalais bei suolais, tačiau kitu jiems reikalingu inventoriumi turi pasirūpinti patys (pvz., kabyklomis drabužiams). Kadangi stalų skaičius yra ribotas, pasistenkite įsikurti kuo talpiau. Kiekvienam prekeiviui vieta paskiriama iš anksto – jis gaus stalo numerį.

Pateikę šiuos duomenis gausite atsakymą, jei jie neprieštaraus taisyklėms – registracijos patvirtinimą.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

 “Kalėdinis Blusturgis” vyksta 12-16val., todėl visi prekeiviai laukiami 11.00-11.30 val. Atvykę per anksti į palapinę nebus įleidžiami ir turės laukti, o pavėlavę – praras rezervuotą vietą ( stalų rezervacija galioja 11.00-11.30 val.). Todėl labai svarbu atvykti laiku, o jei negalite dalyvauti ar vėluosite – praneškite elektroniniu paštu (iki sekmadienio ryto) ar paskambinkite ir įspėkite.

 Jei yra laisvų vietų, nuo 11.30 val. jose gali įsikurti visi norintys ( ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą suteikiantį dokumentą iš organizatorių.

 Prekeiviams įeiti į palapinę galima tik gavus oficialų Blusturgio dokumentą, kuriame nurodyta: prekiautojo vardas, tiksli prekiavimo vieta, pagrindinės taisyklės. Šį dokumentą gausite prie įėjimo į palapinę iš organizatorių, nurodę savo vardą ir sumokėję už vietą. Pasirašydami jį patvirtinate, kad sutinkate su “Kalėdinio Blusturgio” taisyklėmis.

BENDRA TVARKA

 • Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, nurodytą gautame dokumente, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y., nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).
 • Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos ir dokumente nurodytos vietos.
 • Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu. Laukiant prie palapinės, prekeiviai turi sustoti į eilę, o ne grūstis ir stumdytis, kad ir kaip jums tai patinka.

KONTAKTAI:

Adresas: Gedimino pr. 9, Vilnius (terasa)

Blogas: www.blusturgis.lt

El. paštas: blusuturgui@gmail.com

Tel.: Doloresa 861068571, Ignė 864739742

 

p.s.: jei manote, kad kažkas su šiomis taisyklėmis negerai – komentuokite drąsiai

.

Reklama

9 komentarai ““KALĖDINIO BLUSTURGIO“ TAISYKLĖS

 1. shpurkis sako:

  cia net ne taisykles, o tai, kas turetu buti savaime suprantama kiekvienam kulturingam, samoningam zmogui, gerbianciam save, miestelenus ir organizatorius! organizatoriams spaudziu ranka ir linkiu smagaus turgiuko!

 2. ruta sako:

  man tai idomu, o tai kas yra pelno siekimas.. jeigu auskaru pridaro ranku darbo, tai ok viskas? cia juk nera asmeniniai daiktai.
  na o tie antikvarininkai irgi suka ten kazka, siule i kazkokius seminarus eiti ir prakisineti ju daiktus paskui ir is to uzdirbt 🙂
  man tai fainiausi irgi tokie visokie arbatinukai arba sovietskos rozetes, daugiau tokiu daiktu! 🙂 sekmes.

 3. 123 sako:

  jei kas sumeistrauja kelis auskarus, tai ner cia biznis baisus. cia matyt tureta omeny tie, kurie is bobuciu supirkineja senienas ir paskui nesa i turgu

 4. ruta sako:

  hm, na tai ir supirkinejimas is bobuciu gal ner baisus.. be to, kas ten nustatys ka.. pavz, tie zmones kurie kiekvienakart ten kruvas batu pardavineja, na tikrai nemanau kad ten ju visi tie batai 🙂 man tai atrodo, geriau jau reiketu ivesti taisykle, kad visi daiktai turi buti SENDAIKCIAI. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s