“Kalėdinis blusturgis“ jau nuo kito sekmadienio !

Po užsitęsusių atostogų ir ilgų ieškojimų, pagaliau blusturgis turi naują vietą!

Jau lapkričio 22d. prasidės nauja turgelių serija “Kalėdinis blusturgis“, kuri tęsis iki pat metų galo. Taigi planuojami net 6 specialieji sekmadieniai.

Blusturgis išliks toks pat smagus, tačiau bus ir pokyčių. Visų pirma – vieta. Daug diskusijų ir aistrų sukėlusi naujos vietos paieška pagaliau baigėsi ir jau galima garsiai ją paskelbti – “Gedimino 9“ terasa. Neišsigąskit, nuo speigų saugos jau gaminama palapinė. Apie kitas naujienas pranešime netrukus – jų tikrai bus.

g9

O dabar, kol dar vyksta pasiruošimas, kviečiame ir jus prisidėti. Jei turite idėjų, pastabų ar neatrastų telentų – rašykite blusturgiui@gmail.com. Pavyzdžiui, mes labai ieškome šventinių lempučių ir kitų dekoracijų, netgi pramoninio šildytuvo.

Beje, registracija prasidės kitą savaitę!

 

Reklama

11 komentarų ““Kalėdinis blusturgis“ jau nuo kito sekmadienio !

  1. Gintaras sako:

    Sveiki! Smagu tai smagu,bet…Pries savaite dalyvavau Gedimino prospekto mugeje. Lyg ir oras buvo normalus,bet susalau siaubingai. Pirma valanda lyg ir nieko, bet kuo toliau tuo baisiau. Mano patarimas: prisirengti kuo storiau, batus pastorinti ideklais,kailiukais. Pasideti kartono lapa po kojomis (padeda).Pastovejus ant betono penketa valandeliu tikrai gerais nesibaigs. Na, o kas myli, tai myles ir apsimuturiavusius salikais, kailinemis kepuremis. Post skriptum: pastebejau moteriske kuri buvo uzsimetus “adijala“. Taigi, mokykimes is kitu susalusiuju…

  2. Edgaras sako:

    Tiesą sakant, nesuprantu. Naujoji turgavietė nei erdvesnė, nei šiltesnė už buvusiąją. Kodėl tuomet apskritai reikėjo palikti jaukų, erdvų, vėjų neužpučiamą Mokytojų namų kiemelį ir įsikurti šioje, atsiprašant, terasoje? Senoji vieta bent jau dvelkė tikruoju senuoju Vilniumi, o čia – apgailėtinas naujalietuvių kičas. Ir dėl šito man, Jūsų gerbėjui ir pirkėjui, reikėjo laukti du mėnesius?

  3. turgus sako:

    Edgarai, sutinku, kad mokytoju manu kiemelis daug jaukesnis, mes ji labai mylim ir t.t., bet pagalvojus, kaip blusturgis jame atrodytu ziema (prekes isdeliotos ant zemes/sniego, jokio stogo virs galvos – lietus/sniegas/krusa tiesiai ant galvu ir daiktu, saltis ir vejai kiaurai, susisildyti negaletumem net arbata, nes jos tiesiog nebutu, o i turgaus gala butu taip tamsu, kad nebegaletum blusineti…), nusprendem pasirinkti komfortiskesni varianta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s