GREITA EKSKURSIJA PO LONDONO TURGELIUS

Kol mūsiškis blusturgis vis dar atostogauja, aš naudojuosi proga ir taip pat lekiu atostogų. Šįkart į Londoną. Londone yra begalė turgų – skaniausio maisto, karališkų senienų, nereikalingų daiktų, gėlių. Parsivežiau šiek tiek vaizdų iš savo mėgstamiausiųjų.

Broadway market  – mažas ir jaukus – tobula šeštadienio popietei – pusryčiauti, susitikti su draugais, atsibusti. Aplink yra daug originalių parduotuvių, kavinių, parkas ir net kanalas.

Spitafields – didelis, gana komerciškas turgus, kuriame galima rasti įdomių drabužių bei aksesuarų. Ir jokių senienų!

 

 Sunday up ir Backyard – visai šalia vienas kito. Juose yra visko ir daug – tai tubūt geriausia vietą pirkti ar bent dairytis. Jaunų dizainerių ar vintažinių apdarų, neįtikėčiausių rankų darbo papuošalų, egzotiškiausių pasaulio virtuvių maisto ir t.t.

Būtų Lempos draugas, m?

Tarp šių turgų, įsikūrę dar bent trys. Visų pirma – Bricklane market. Jame prekiauja visi ir viskuo – atsitempia iš namų krūvas daiktų ir įsikuria tiesiog ant šaligatvio. Tikras blusturgis! O ką daryt, jei planuoji kraustytis ir daiktai nebetelpa pro duris ar pritrūksta pinigų susimokėti už kambario nuomą?

O štai ir Lietuvos atstovai!

 

Sendaikčių turgelis pusrusyje.

Visi paminėti turgūs yra rytų Londone. Ir visi, išskyrus Broadway, yra tik kelių minučių pėstute atstumu vienas nuo kito. Paskutinis turgus, kurį noriu parodyt, tai knygų turgus centre – prie pat upės, Southbank dalyje, visai šalia London Eye.

Ignė

3 komentarai “GREITA EKSKURSIJA PO LONDONO TURGELIUS

  1. inga sako:

    oho!!!kokie grazumai! tikiuosi, kad pavasari pavyks nukeliauti i visus juos!!! :)))) aciu uz nerealia ekskursija 🙂 gal daugiau foto kadru yra? 🙂 butu idomu pamatyti dar dar dar 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s