RUGSĖJO BLUSTURGIS

panoramaPastebėjau tendenciją, kad kuo neišvengiamiau artėja blusturgio sezono galas, tuo jis didesnis, smarkesnis ir visoks kitos -esnis. Tikriausiai dėl to, kad visi jau išnaudojo vasaros atostogų limitus ir sekmadienius leidžia mieste. Bet taip pat tai  bandymas nusikratyti tuo, kas namie nebegauna dėmesio ir įsigyti tai, į ką bus dedamos naujos viltys. Kol dar nevėlu. Liko 2 paskutiniai sekmadieniai.

Nežinau kodėl, bet daugumai turgaus prekeivių sunkiai sekasi orientuotis laike. Visi jie, užsiregistravę, gauna juodai ant balto ir dar paryškintu šriftu parasytą informaciją, kad prekeiviai laukiami nuo 11val. Tačiau maždaug 10val. jie jau lūkuriuoja prie vartų. Aš jų vis bandau klaust, ar jie nepažįsta laikrodžio, ar šiaip nesimiega, bet veltui. Panašu, kad kaip tik šiuo metu būna aptariamos turgaus aktualijos ir naujausi pletkai. O artėjant taip lauktai 11 val. visada pasigirsta nepasitenkinimo šūksniai ir baradojimai į vartus. Na taip, visi nori būti pirmi ir užsiimti savo mėgstamiausią vietą.

turgaus prekeiviai mėgra ateiti anksti ryte ir laukti už vartų

Užsukę į blusturgį skundžiasi, kad vietoj planuotų auskarų ir knygos mano grįžta su 2 poromis batų, neveikiančia (bet neįtikėtinai dailia) spausdinimo mašinėle, rankų darbo užrašų knygute, gaubliu ir tigriniu rėmeliu.

verslumo klubas

aksesuarai

sasiuviniai

gangsta

Išskirtinį dėmesį gavo šis batų klanas. Visos šešios mano draugės nusipirko bent po vieną porą. Aš dvi: rudeninius batukus už 6lt ir žieminius ilgaaulius už 20lt. Pigu? O aš nė nesiderėjau! Batų savininkai žadėjo, kad bus ir kitą kartą.bateliai batu kalnas

Blusturgyje būnu beveik kiekvieną sekmadienį, tačiau lygiai kiekvieną kartą jis mane ima ir nustebina.

20 plius 2trys

 

Man labai gražu, kaip vaikai pardavinėja savo žaislus. Šis jaunuolis  turėjo didžiulių puzzle. Bet tėčiui jų buvo labai gaila, todėl jis jas apgalvotai laikė dėžėje, kad potencialūs pirkėjai nepastebėtų.

vyriska prekyba

Ir pabaigiai  –  nuo daiktų prie veidų. draugai drauges

ponia

.Ignė

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s