TURGAUS INSTRUKCIJA

 

PREKEIVIŲ REGISTRACIJA

Norint prisidėti prie turgaus, būtina užsiregistruoti ( blusuturgui@gmail.com). Neatidėliok – vietų skaičius ribotas. Beje, už vietą bus imamas mokestis ( 1 stalas = 5 lt) .

Kas turi būti laiške:

  1. Vardas  ir pavardė
  2. Data , kada norėtum dalyvauti ( blusų turgus – kiekvieną sekmadienį nuo gegužės 24d. iki rudens)
  3. Kuo planuoj prekiauti ( pačių pasidarytais batais, senomis plokštelėmis, mamos suknelėmis ir t.t.).
  4. Įranga. Standartiškai daugelis prekeivių gaus stalus, kiti – vietą. Nurodyk, kiek  reikės stalų ar vietos. Galima vitrinomis pasirūpinti ir patiems (taip juk įdomiau, o ir dėmesys garantuotas). Jei turi kokių pageidavimų, pasiūlymų – rašyk.

Kažkodėl žmonės pradeda rinktis nuo 10val. (!), kai mes dar nebūnam visko suruošę, todėl gaunas bardakas. Kadangi turgus prasideda nuo 12val. , prekeiviai laukiami tarp 11.00 ir 11.30. Atėję per anksti turės laukti, per vėlai gali nebegauti stalo.

KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ REGISTRACIJA

Jei viskas bus gerai, kiekvieną savaitę planuojame organizuoti kūrybines dirbtuves. Apie jas skaityk turgaus bloge penktadieniais (linkas…) .arba savo elektroniniame pašte (siųsk „noriu naujienlaikraščio“ blusuturgui@gmail.com ). Norint dalyvauti gali tekti registruotis arba, pavyzdžiui, atsinešti batus, kurie bus jose naudojami. Taip kad sek naujienas.

Blusų turgus visada ieško iniciatyvių žmonių, turinčių idėjų ir norinčių jomis pasidalinti. Taip kad jei nori prisidėti prie dirbtuvių organizavimo – pranešk. Laukiam.

NAUJIENOS ( BLOGAS + NAUJIENLAIKRAŠTIS )

Penktadieninis laiškas praneš visas naujienas apie būsimą turgų ir reportuos apie praėjusį. Jame galima rasti informaciją apie kūrybines dirbtuves, prekeivius ir jų daiktus, pusryčius ir visa kita.

Užsiprenuomeruok : siųsk ‘noriu’  blusuturgui@gmail.com

Taip pat kiekieną penktadienį ir turgaus bloge bus rašoma apie tai, ko laukti ir dėl ko verta nepraleisti blusų turgaus. Taip pat bus galima sužinoti kas ir kuo prekiaus ir gal net nusižiūrėti potencialius pirkinius.

AKCIJA – ATRAKCIJA

Jei manai, kad blusų turgui kažko trūksta ar norėtum matyti jį kitokį – žinok, tavo mums labai įdomi tavo nuomonė. Taigi rašyk viską, ką galvoji. Tas pats galioja ir jei nori prisidėti prie turgaus organizavimo (tarkim vesti workshopus ar mankštas).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s